Antalya Buluşmalı Fethiye Kaş Olympos Antalya Turu 5 Gece

Antalya Buluşmalı Fethiye Kaş Olympos Antalya Turu 5 Gece

1.Gün 
Antalya
Günün Gezi Noktaları;
Aspendos Tiyatrosu
Köprülü Kanyon
Rafting (Ekstra)
Düden Şelalesi
Antalya

Antalya’da belirtilen noktalar ve saatlerde siz değerli misafirlerimizle buluştuktan sonra, turumuza dünyada günümüze ulaşan en iyi Roma Tiyatrosu olan ASPENDOS TİYATROSU ile başlıyoruz.  Aspendos gezisi sonrası bir Milli Park ve tabiat harikası olan Köprülü Kanyona ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenalini yüksek, 7’den 77’ye herkesin katılabileceği RAFTİNG heyecanını Köprüçay'ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (Ekstra). Gün boyu sürecek olan bu aktivitenin sonrasındaki durağımız, Türkiye'nin sayılı şelalelerinden birisi olan DÜDEN ŞELALESİ olacak. Burada verilen serbest zamanda çekilen fotoğrafların ardından Antalya bölgesindeki otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği otelimizde. 


Yeme İçme Bilgileri
Öğle Yemeği: Rafting aktivitesine dahil. ızgara alabalık veya tavuk şiş, açık büfe salata, garnitür ve meyve. Öğle yemeği aktiviteye katılmayan misafirler için ekstradır.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde alınır.

2.Gün 
Antalya
Günün Gezi Noktaları;
Olympos
Adrasan
Ulupınar
Tahtalı Dağı Teleferik (Ekstra)
Ulupınar Botanik Bahçesi

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası, otobüsümüze binerek rotamızı Antalya’nın batısına doğru çeviriyoruz. Sol yanımıza lacivert denizi, sağ yanımız Bey Dağlarını ve çam ormanlarını alarak, eşsiz kumsalı ve bakir doğası ile görenleri kendisine âşık eden Adrasan’a gidiyoruz. Bu doğa harikası yerde verilen yüzme molasının ardından tekrar yolumuza devam ederek, çam ormanları içerisinde bulunan ve alabalık ızgarasıyla meşhur, aynı zamanda bir sayfiye merkezi olan Ulupınar Botanik Bahçesi ulaşıyoruz. Burada yenen leziz yemek sonrası, tekrar yolumuza devam ederek Markiz Dağı eteklerinde bulunan ve bir vadi içerisine yapılmış eskinin korsan kenti, şimdinin dünyaca ünlü ağaç evleriyle meşhur Olympos’a ulaşıyoruz. Olympos’ta kilise, hamam, agora gibi antik kente ait eserleri gördükten sonra Olympos’un eşsiz denizine girmek için serbest zamanımız olacak. Burada verilen yüzme molası ardından tekrar otobüsümüze binip dileyen konuklarımız için teleferik ile Tahtalı Dağı seyir terasına çıkılıyor. (Ekstra) Devamında Antalya’da bulunan otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. 


Yeme İçme Bilgileri
Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle Yemeği: Bölge restoranlarında serbest menü fiyatları geçerlidir. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. 

3.Gün 
Antalya
Günün Gezi Noktaları;
Kemer
Kemer Tekne Turu
Kaleiçi
Yivli Minare
Saat Kulesi

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından, otobüsümüze binerek ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden birisi olan, gerekse tarihi gerekse muhteşem doğası ve koyları ile adını duyurmuş Kemer’e hareket ediyoruz. Burada bizi bekleyen teknemize binerek masmavi koyların keyfini sürmeye başlıyoruz. Ay ışığı koyu, Cennet koyu ve yüzme molası vereceğimiz yerler arasında. Bu güzel  gezi ve tekne turunun ardından otobüsümüze binip, Antalya’ya doğru hareket ediyoruz. Antalya şehir merkezini, Kaleiçi evlerini, Antalya’nın simgesi olan Yivli Minare’yi, Saat Kulesini fotoğrafladıktan sonra otelimize doğru yol alıyoruz. 

 

Yeme İçme Bilgileri
Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle Yemeği: Tekne turunda alınır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. 

4.Gün 
Fethiye
Günün Gezi Noktaları;
Üçağız Köyü
Kekova Tekne Turu
Batık Şehir
Simena
Kaş
Kalkan
Saklıkent Kanyonu
Zipline (Ekstra)

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından, Kemer, Finike üzerinden Noel Baba'nın yaşadığı yer olan Demre’den geçerek kendine has kıyı dokusuyla bizleri karşılayacak olan ÜÇAĞIZ'a ulaşıyoruz. Tarihle iç içe bu şirin balıkçı köyünden KEKOVA TEKNE TURU’na başlıyoruz. Yüzme molalarımız Tersane koyu, Kumlu İskele vb. koylarda olacak. Ardından M.Sll.yy ‘da meydana gelen depremle bir kısmı suların altında kalmış olan Batık Şehir, Kekova Adası,kara ulaşımı bulunmayan Simena Köyü ve Kalesini tekneden görüyor ve rehberimizden bilgiler alarak turumuzu tamamlıyoruz. Üçağız Köyü'nden ayrılıp, Akdeniz’in incileri olan KAŞ ve KALKAN’da güzel manzaralar eşliğinde vereceğimiz fotoğraf molaları, rehberimizin anlatımları ile renklenecek. Sonrasında Türkiye'nin en etkileyici kanyonlarından biri olan SAKLIKENT'e gidiyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz gökyüzünde olmanın zevkini ZİPLİNE(Ekstra) ile yaşayabilirler. Saklıkent Kanyonu’na giriş yapıp, kanyon içinde kayaların altından çıkan buz gibi sularda serinleyip bu keyifli anları fotoğraflayarak otobüsümüze dönüyoruz. Günün sonuna doğru otelimize yerleşme, akşam yemeği otelimizde. Gece arzu eden misafirlerimizle Fethiye barlar sokağı.(Ekstra)
                  


Yeme İçme Bilgileri
Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü. 
Öğle Yemeği: Teknede Ekstra (Izgara tavuk +3 çeşit açık büfe soğuk meze+salata )
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde alınır.

5.Gün 
Fethiye
Günün Gezi Noktaları;
12 Adalar Tekne Turu
Fethiye Ve Göcek Koyları
Yassıcalar

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından 12 Adalar Mavi Yolculuğu'na katılmak için otelimizden ayrılıyoruz. Tekne turumuzda Fethiye-Göcek koylarının birbirinden güzel adalarını gezip, Akdeniz in kokusunu içimize çekerek, bol bol denize giriyoruz. Yassıcalar Adası, Göcek Adası, Kızılada, Akvaryum Koyu, Domuz Adası, Tersane Adası, Zeytinli Ada vb koy ve adalar. .Günün sonuna doğru limana dönüyoruz. Otelimize varış. Akşam yemeği otelimizde. Gece Fethiye barlar sokağı bizleri bekliyor.(Ekstra) 
          


Yeme İçme Bilgileri
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. 
Öğle Yemeği : 12 Adalar tekne turu - Teknede öğle yemeği (Ekstra) ( Balık +Salata+Makarna  veya Tavuk + Makarna + Salata ) 
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor. 

6.Gün 
Antalya
Günün Gezi Noktaları;
Ölüdeniz
Salda Gölü
Antalya

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, Babadağ'ın hemen eteğinde bulunan Belcekız plajına ulaşıyoruz. Bu plajın devamı niteliğindeki Türkiye’nin en eşsiz denizlerinden olan ÖLÜDENİZ’de sizlere serbest zaman veriyoruz. Dünyanın sayılı plajlarından olan Ölüdeniz’de turkuaz suların keyfini çıkarttıktan sonra, ülkemizin en derin ve en temiz gölü “Türkiye’nin Maldivleri”olarak bilinen Salda Gölü’ne ulaşıyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda bol bol fotoğraflar çekip, Salda Gölü’nün güzelliklerini yaşadıktan sonra Antalya’ya ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimizle bir başka turda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.


Yeme İçme Bilgileri
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde alınır.
Öğle Yemeği : Ekstra

Konu Başlığınız

Telefon Numaranız

Görüşlerinizi yazınız